fbpx

444 0 481

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

ONLINE RANDEVU FORMU

Türk mühendisleri ile ortak çalışma sonucu ortaya çıkardığımız No Touch Vr Teknolojisi ile hastalar artık göz lazer ameliyatı öncesinde yaşayacakları ameliyatı, VR gözlükler ile deneyimleme şansına sahip olacaklar.

AMELİYAT KORKUSU OLAN HASTALAR İÇİN TASARLANDI

Veni Vidi Göz Grup olarak sağlık alanında yaptığımız ARGE ve inovasyon çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. Göz lazer ameliyatı olmaktan korkan kişilerin korkularını yenmesi ve sanal ortamda birebir lazer ameliyatı deneyimi yaşamak isteyen hastalar için bu teknolojinin oldukça etkili olacağını düşünüyoruz.

 No Touch Laser’in bıçaksız, ağrısız ve konforlu olmasına rağmen operasyondan çekinen hastalarımızın kaygılarını No Touch VR aracılığıyla gidermeyi amaçlamaktayız.

TAMAMEN HASTA KONTROLÜNDE BİR DENEYİM YAŞATIYORUZ

Ameliyat için bize başvuran hastalarımız görevli arkadaşlarımız eşliğinde VR gözlükle ameliyatın tüm adımlarını görebiliyorlar. Ameliyathane ortamını 360 derece görüp istediği noktadan ameliyat sürecini gözlemleme şansları oluyor. Böylece hastalarımızın kafasında olan soru işaretleri en net biçimde giderilirken, ameliyat korkularını yenmelerine de katkıda bulunuyoruz.

DÜNYADA İLK OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Türk mühendislerimizle oluşturduğumuz proje dünyada bir ilk. Veni Vidi Göz olarak sağlık alanındaki bu projenin fikir mimarı olmak ve dünyada bu tarz bir simülasyonu ilk olarak gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu deneyimi yaşamak isteyen hastalarımız için 14 merkezimizde No Touch VR simülasyon ortamı oluşturduk. Ameliyat için başvuran ve No Touch VR’ı deneyimlemek isteyen her hastamıza bu imkanı sağlayacağız.

ONLINE RANDEVU FORMU

venividigoz-logo.png

Bilgileriniz tarafımıza ulaştı.
Hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Teşekkürler.