VENİ VİDİ GÖZ GRUBU VE TÜRK MÜHENDİSLERİNDEN DÜNYA’DA BİR İLK ! SANAL ORTAMDA GÖZ LAZER AMELİYATI DENEYİMİ

Göz sağlığı alanında son yılların hızla büyüyen markası Veni Vidi Göz Grup dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. Veni Vidi Göz Grubu ve Türk mühendislerinin ortaya çıkardığı No Touch Vr Teknolojisi ile hastalar artık olacakları ameliyatları VR gözlüklerle deneyimleme şansına sahip olacaklar.

AMELİYAT KORKUSU OLAN HASTALAR İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK OLACAK

Sağlık alanına yaptığı yatırımlar ve ARGE çalışmaları ile ismini sıklıkla duyduğumuz Veni Vidi Göz Grup, göz ameliyatı olmaktan korkan kişilerin korkularını yenmesi ve ameliyatı deneyimlemek isteyen hastalar için bu teknolojinin oldukça etkili olacağını iddia ediyor.

Türkiye’yi No Touch Laser yani göze dokunmadan lazer tedavisiyle tanıştıran Veni Vidi Göz Grup bu teknolojinin göze dokunmadan, ağrısız ve konforlu olduğunu aktarılmasına rağmen bu ameliyattan çekinen hastalarının olduğunu, bu simülasyon ile hastaların korku ve endişelerinin sona ereceğini söylüyor.

TAMAMEN HASTA KONTROLÜNDE BİR DENEYİM YAŞATIYORUZ

Ameliyat için bize başvuran hastalarımız görevli arkadaşlarımız eşliğinde VR gözlükle ameliyatın tüm adımlarını görebiliyorlar. Ameliyathane ortamını 360 derece görüp istediği noktadan ameliyat sürecini yaşama şansları oluyor. Böylece hastalarımızın kafasında olan soru işaretleri giderilirken, korkularını da yenmiş oluyorlar.

DÜNYADA İLK OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Türk mühendislerimizle oluşturduğumuz projenin dünyada eşi benzeri bulunmuyor. Bu anlamlı projenin fikir mimarı olmak ve dünyada bu tarz bir simülasyonu ilk olarak gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu deneyimi yaşamak isteyen hastalarımız için 14 merkezimizde No Touch VR simülasyon ortamı oluşturduk. Ameliyat için başvuran ve No Touch VR’ı deneyimlemek isteyen her hastamıza bu imkanı sağlayacağız.

ONLINE RANDEVU FORMU

venividigoz-logo.png

Bilgileriniz başarıyla gönderildi.
En kısa zamanda iletişim bilgilerinizden irtibata geçilecektir. Teşekkürler.