fbpx

444 0 481

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

ONLINE RANDEVU FORMU

Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi İle Hizmetinizdeyiz

Hastalarımızın gösterdiği memnuniyet ve güven ile göz sağlığı alanındaki tecrübemizi tüm Türkiye’ye yaymak, bizlere ihtiyacı olan herkese ulaşmak için harekete geçtik. Amacımız, ‘’ Herkes için göz sağlığı’’ prensibi ile İstanbul gibi büyük bir şehirde verdiğimiz hasta odaklı hizmeti, Sakarya İlinde de halkımıza sunmaktır. 29 yıl önce kurduğumuz ilk göz ağrımız olan İstanbul Caddebostan merkezimizin yanına zaman içerisinde yeni merkezlerimizi ekledik. Bugün var olan 10 tıp merkezimiz ile Veni Vidi Göz olarak günden güne hizmetlerimizden daha fazla insanın yararlanmasını sağladık.

Sahip olduğumuz tüm merkezlerimiz için gösterdiğimiz özeni, 2014 yılında açılışını yaptığımız 7. Şubemiz olan Sakarya Tıp Merkezimiz için de göstererek, bölgedeki vatandaşlara göz sağlığı alanındaki en verimli tedavi olanaklarını sunma amacını taşımaktayız.

Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi Olarak Hastalarımıza Sunduğumuz Hizmetler

  • Akıllı Lens Tedavisi
  • Kornea Hastalıkları Tedavisi
  • Retina Tedavisi
  • Katarakt Tedavisi
  • Tanısal İşlemler
  • Bebek ve Çocuk Göz Hastalıkları Tedavisi
  • Çeşitli Göz Hastalıkları Tedavisi

Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi İletişim

Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi olarak, Pabuççular Mah. Adnan Menderes Cad. No: 14 Adapazarı / Sakarya adresinde, haftada 6 gün 09.00-18.00 saatleri arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Sakarya şubemizden hizmet almak ve randevu oluşturmak için haftada 7/24 saat 444 0 481 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya web sitemizden hızlı randevu oluşturabilirsiniz.

ONLINE RANDEVU FORMU

venividigoz-logo.png

Bilgileriniz tarafımıza ulaştı.
Hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Teşekkürler.