fbpx

444 0 481

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

ONLINE RANDEVU FORMU

DOKTOR ADI

MERKEZ

Göz Doktoru ve Çeşitli Branşlardaki Kadromuz

Veni Vidi Göz Merkezleri olarak göz sağlığının tüm branşlarında uzman göz doktoru kadromuzla İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Sakarya’da hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Merkezlerimizdeki göz doktorları, göz sağlığına yönelik tedavilerin tamamında ilk muayeneden tedavinin son aşmasına kadar, uygun hasta için uygun tedavi prensibiyle hareket etmektedir. Böylece her hasta için verimli muayene ve tedavi sürecinin gerçekleştirilmesi amaçlanır.
Göz doktoru kadromuz dışında bünyemizdeki KBB, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ve Veni Vidi Üsküdar Hastanesi’ndeki çeşitli branş doktorlarımızla hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

İstanbul Göz Doktoru

Rutin göz doktoru kontrolü ile birçok göz hastalığı erken teşhis edilebilmektedir. Erken teşhis ile tedaviye erken başlanan çok sayıda göz hastalığının kalıcı görme kaybına neden olmadan önüne geçilebilmektedir. Özellikle gelişme çağındaki çocuklarda göz kırma kusurları, şaşılık, katarakt gibi hastalıklar göz tembelliği oluşumuna neden olabilmekte ve bunun sonucunda ileri yaşlarda kalıcı görme kaybı ile sonuçlanabilmektedir. Veni Vidi Göz olarak İstanbul göz doktoru kadromuz ile Caddebostan, Pendik, Kartal ve Bakırköy merkezlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ankara Göz Doktoru

Göz doktoru kontrollerini belirli sıklıklarla yaptırmanın diğer avantajlarından biri de genetik geçişli bazı göz hastalıklarının erken teşhisinin yapılabilmesidir. Özellikle göz tansiyonu, sarı nokta hastalığı gibi göz hastalıkları hiçbir belirti vermeden ileri seviyelere kadar gelebilmektedir. Kalıcı görme kaybının önüne geçilebilmesi için ailesinde belirli göz hastalıkları bulunan kişilerin yılda 1 kez göz doktoru kontrolünden geçmelerinde faydalıdır. Veni Vidi Göz olarak genel göz muayenesi hizmetini tüm merkezlerimizde vermekteyiz. Ankara göz doktoru kadromuz ile Balgat, Kocatepe ve Ümitköy’de hizmetinizdeyiz.

İzmir Göz Doktoru

Rutin bir göz muayenesi ilk olarak görme düzeyi ölçümü ile başlanır. Özel cihazlar yardımıyla, iris, lens, konjonktiva, sklera, retina, kornea ve beyinle bağlantılı olan görme kanallarının fonksiyonları denetlenir. Sonrasında  bilgisayar yardımı ile göz tansiyonu ölçümü gerçekleştirilir. Basit bir muayene gibi görülse de bu tetkikler ile yüzlerce hastalık ve rahatsızlığın belirtileri aranarak tanılar koyulmaktadır. Veni Vidi Göz olarak göz hastalıklarına yönelik çeşitli muayene ve tetkik imkanlarımızı Türkiye’de birçok farklı ilde sunmaktayız. İzmir göz doktoru kadromuzla, Konak ve Çiğli’de hizmetinizdeyiz.

ONLINE RANDEVU FORMU

venividigoz-logo.png

Bilgileriniz tarafımıza ulaştı.
Hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Teşekkürler.