fbpx

444 0 481

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

ONLINE RANDEVU FORMU

ATOS®️ Teknolojisi Avrupa’dan Sonra Şimdi Sadece Veni Vidi Göz’de !

ATOS®️ Lazer Teknolojisi Nedir?

ATOS®️ No Touch Laser, Smile Laser, Femto Lasik tekniklerini tek bir cihazdan yapılabilme özelliğine sahip göz lazer teknolojisinin geldiği son noktadır.
Lazer yaptırmak isteyen hastalar kendisine uygun olan yöntemi bulmak için farklı göz hastanelerini ziyaret ederlerdi,bu yorucu ve tedavi için zaman kaybı yaratacak bir durumdu, artık ATOS®️ ile hastaların sadece merkezlerimizi ziyaret edip randevu alması yeterlidir. ATOS®️ No Touch Laser, Smile Laser ve Femto Lasik yöntemlerini yapabiliyor. Cihaz lazer sırasında çok fonksiyonlu kameralar ile gözünüzü tanır ve gözü takip edip, ani bir hareket halinde lazeri durdurur, göz tekrar stabil olduğunda lazer kaldığı yerden devam eder. Hastaların randevu sonrası kendisine uygun olan lazer yöntemi belirlendikten sonra aynı gün ağrısız ve konforlu lazer tedavisini olup taburcu olmaları mümkündür.

Üç Lazer Teknolojisi Tek Bir Yerde (ATOS®️)

Hastaların kornea inceliği ve göz yapısı yapılacak lazer tedavisinde çok önemli faktörlerdir.
Eğer hastanın korneası ince ise bu hastaya Lasik yapılamaz iken No Touch Laser’e uygun olabiliyor.
Hasta tek bir hastanede tüm lazer cihazlarını bulamadığından dolayı bazen farklı şehirlere bile gidebiliyor. Fakat artık ATOS®️ ile hastanın gözü hangi lazere uygun ise tek bir cihaz ile güncel tüm lazer teknikleri aynı gün içinde ve dakikalar içinde yapılabiliyor.

atos teknolojisi

ONLINE RANDEVU FORMU

venividigoz-logo.png

Bilgileriniz tarafımıza ulaştı.
Hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Teşekkürler.